Hee dames!
Het is alweer even geleden dat ik hier een blogje heb geschreven! Ik kon me er niet toe aanzetten haha!! Veel vragen gesteld maar dat was het :)
Morgen gaat de laatste maand in tot aan de uitgerekende datum! Ik ben echt zo benieuwd hoe lang ze blijft zitten! Ik kan eigenlijk niet meer wachten ik ben zo benieuwd na haar! Vorige week de laatste echo gehad! Ze woog nu 2500 gram en ze konden al zien dat ze krullend haar had haha!
Met mij gaat het opzich wel goed na omstandigheden! Mijn ijzer is nu 5,9 en de hardebuiken worden wel steeds erger en vaker maar we doen het voor een goed doel!!
Nu ga ik lekker nog een paar weken genieten van mijn verlof! En ik heb de weersverwachtingen gezien! Ik denk dat ik een beetje bij kan kleuren haha!
Liefss
reacties (0)